Restorant – Hotel “Kulla e Arte”

1. Emri

 

Restorant – Hotel “Kulla e Arte”
2. Pronari Eva Sterkaj
3. Fshati Razem
4. Nr. Kontakti +355 68 200 1946
5. Ad. Emaili info@kullaearte.com
6. Website www.kullaearte.com
7. Nr. Dhomash 10 suita + banjo me jakuzzi

7 dhoma familjare + banjo

7 dhoma dopio + banjo

8. Nr.  Shtretër  70
9. Nr. Tualete
10. Çmimi  –
11. Gjuhë e huaj që përdoret Anglisht, Italisht
12. Sezoni që është hapur Gjithë vitin
13. Kapaciteti i restorantit 130 persona – restoranti
14. Pjatat tipike Ushqimet tradicionale të zonës, shije mali!
15. Shërbimet që ofron Bar-restorant-hotel, pishinë dimërore, sauna, palestër, lojëra, bicikleta, etj.
16. Përshkrim Relaks, qetësi, shije, traditë dhe bukuri natyrore. Këto janë pesë karakteristikat e këtij hoteli të ri dhe të mrekullueshëm ku ju do të keni mundësinë të jetoni ditët më të bukura të qëndrimit dhe të pushimeve tuaja. Një staf profesional do t’ju mirëpresë me kënaqësi duke ju ofruar kuzhinen tradicionale të Alpeve Shqiptare. Cilësia e lartë e shërbimit, në shkrirje me bukurinë e maleve, do t’ju bëjë të shijoni në maksimum atmosferën tradicionale të vendit.

About Author

laxaro