Bar-Restorant 3 Diamonds

1. Emri

 

Bar-Restorant “3 Diamonds”
2. Pronari Ardian Demaj
3. Fshati Omaraj, Vrakë
4. Nr. Kontakti +355 (0)672862448
5. Ad. Emaili demajstela8@gmail.com
6. Website Instagram: 3Diamantët

Fb: 3 Diamantët

7. Nr. Dhomash
8. Nr.  Shtretër
9. Nr. Tualete 2
10. Çmimi/ Fjetje + mëngjes Dreka: 600Lekë/person
11. Gjuhë e huaj që përdoret Italisht, Anglisht
12. Sezoni që është hapur 12 muaj
13. Kapaciteti i bujtinës 60-70 persona
14. Pjatat tipike Mish zgare, fruta deti, gatime italiane, tavë krapi etj.
15. Shërbimet që ofron Bar, restorant, koktail, tualet, parking, market, Wifi.
16. Përshkrim

 

Restorant 3 Diamonds ndodhet në rrugën Shkodër-Koplik, në fshatin Omaraj. I ndërtuar së fundmi me ambjente shumë të këndshmë është një vend shumë i mirë për të kaluar kohë me familjen dhe të shijosh një drekë të pasur me gatime të kushinës italiane po ashtu me produkte deti, veçanti kjo e restorantit.

About Author

laxaro