Restorant – Hotel Vila Pepaj

1. Emri

 

Restorant – Hotel “Vila Pepaj”
2. Pronari Nikolin Pepaj
3. Fshati Razem
4. Nr. Kontakti +355 685205066
5. Ad. Emaili nikolin_pepaj@hotmail.com
6. Nr. Dhomash 9
7. Nr.  Shtretër 20
8. Nr. Tualete 11
9. Çmimi 2500 lekë/person
10. Gjuhë e huaj që përdoret Shqip, Anglisht
11. Sezoni që është hapur Gjithë vitin
12. Kapaciteti 80 persona restoranti, 30 persona hoteli
13. Pjatat tipike Mish i pjekur në hell, djathë i zier, kaçimak, djathë dhie, patate furre, bukë misri të bardhë, turshi shtëpie, mish të thatë të tymosur, mish derri i egër, pulë shtëpie e pjekur.
14. Shërbimet që ofron Info, bar, restorant, hotel, parking, lojra sportive, ëifi.
15. Përshkrim Një ndërtesë njëkatëshe e ndërtuar me dërrasë dhe e mobiluar në mënyren më tradicionale të zonës, ofron një kuzhinë me prodhime tradicionale, si mish i pjekur në hell, djathë i zier, kacimak, djathë dhie, patate furre, bukë misri të bardhë, etj. Nga veranda e Vilës Pepaj, duke shijuar një kafe në mes të natyrës së mrekullueshme, mund të ndiqni dhe të shijoni çdolloj aktiviteti që zhvillohet në fushën sportive të Razmës, sidomos gjatë fundjavave.

About Author

laxaro